merak ettikleriniz

Web tabanlı Muhasebe(ticari) yazılımı nedir?

İnternet Explorer üzerinde çalışan yazılım uygulamalarıdır. Uzaktan erişim için de tasarlandıklarından Windows uygulaması olarak kullanılabildiği gibi web uygulaması olarak da çalışmaktadır.

Web tabanlı yazılım için internet almak zorunda mıyım?

Hayır. Bilgisayarınızda İnternet Explorer programının (Windows xp pro veya vista (bussines, ultimate)) olması yeterli.

Web tabanlı muhasebe(ticari) yazılımları güvenli mi?

Evet güvenli. Çünkü Üç katmanlı Güvenlik yapısıyla(database güvenliği, sunucu güvenliği, arayüz güvenliği) tasarlanan lila ticari yazılımı diğer Windows yazılımlarından daha güvenlidir.

Neden web tabanlı muhasebe(ticari) yazılımı?

Nedenlerinden bazıları; -İşyerinizde herhangi bir bilgisayara kurmanız yeterlidir. Clientlara herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez. Hemen bağlanıp çalışabilirsiniz. -Zaman ve mekan kavramını unutturur. İstediğiniz herhangi bir yerden herhangi bir zamanda programınızı kullanabilirsiniz. -Yeni nesil teknolojiler kullanılarak tasarlandığından güncel teknolojilere kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Programı firma içinde kullanmak istiyorum. İnternet Bağlantısına ihtiyaç var mı?

Programı kullanmak için internet bağlantısı zorunlu değildir. Bilgisayara programı yüklemeniz yeterli. Diğer bilgisayarlardan kullanmak için de ağ bağlantılarının olması yeterlidir.

Web tabanlı Ticari programın Bayisi olabilirmiyim?

Bilişim teknolojileri ilgili ticari faaliyette bulunan şirketler Web tabanlı Muhasebe programı; Lila Mobil Ticari Ürünlerimizin bayisi olabilir.

Extra bir yatırım yapmadan Yazılım sektöründen para kazanabilir, Müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz.

Lila Mobil Ticari ürünümüzü kullanan müşterilerimize sağladığımız avantajlar ile birçok işletmenin gereksinimlerine profesyonel çözümler üreten Lila yazılım; satış öncesi / satış sonrası desteği ve sürekli eğitim hedefi ile ürünlerini geliştirmektedir.

Tüm Türkiye ve Birçok ülkede binlerce müşterisi ile sürekli büyüyen firmamız 2004 yılından itibaren yazılım sektöründedir. Türkiye’de ilk Web tabanlı muhasebe yazılımı yapan firmadır.

Yeni nesil Web tabanlı muhasebe programı; Lila Mobil Ticari ürünü bayisi olmak isterseniz, Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım. Tel: 0212 356 32 16

© Copyright Lila Yazılım 2005 - 2017

Lila Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Adres: İkitelli Org. San. Mah. Demirciler San. Sitesi. Y.T.Ü. Teknopark Sok. Dış Kapı No:1 Ofis No: 1B17 Başakşehir/İstanbul Posta Kodu: 34490

Tel:0 212 356 32 16 (PBX 5 Hat)
0 850 480 53 61 (PBX 5 Hat)
E-mail: info@lilayazilim.com