Misyonumuz

Uluslararası yazılım alanında öncü bir firma ve marka olarak kurumsal pazarda " komple çözüm " hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmelerini sağlayacak yeni bilişim teknolojileri ile yazılım üretmektir.

Bilgi, Tecrübe, Başarı....

Lila yazılım, 2004 yılından bu yana binlerce müşteriye farklı ürünleriyle hizmet veren güvenilir ve istikrarlı büyüyen bir şirkettir. Özel eğitim ve rehabilitasyon sektörüne sunmuş olduğu yazılım ve sonrası verdiği hizmet, büyük bir beğeni toplamış olup sektörde ilk sıraya oturmuştur. Hep yeniliği esas alan firmamız, ürünlerinde sürekli geliştirmeler yapmaktadır. Bu bağlamda web uygulamasını ticari yazılıma uygulayan ilk firmadır. Müşterisine sunduğu 3. Versiyon Ticari Yazılım ile de hem görsel hem de fonksiyonel ve hız olarak müşterilerimizin büyük takdirlerini topladı.

Lila Mobil Ticari Yazılım ürünümüz; Kobilere yönelik ön muhasebe ve genel muhasebe, mobil yazılım, üretim, teknik servis, crm ve entegrasyonlar, geniş rapor ve analizleriyle rakiplerine fark atmaya devam ediyor. Gerek istihdam gerekse üretim olarak ülkemizin bel kemiği olan Kobileri bir hedef pazarı olarak seçen Lila Yazılım, Kobilerimizle büyümeyi amaçlayarak, bu pazarın ticari yazılım ihtiyacını tamamen karşılamaya yönelik Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Lila Yazılım, bu iki temel pazarın yanı sıra firma veya kurumların ihtiyaç duyduğu butik yazılım hizmetleri de vermektedir. Bu bağlamda CEO ve kurum yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu yönetici asistan yazılımı ve sanal satış yapan firmalara B2C Web siteleri çalışmaları bunların başında gelmektedir

Vizyonumuz

- Yazılım sektöründe fark yaratarak güçlü oyuncular arasına girmek.

- Kurumsal yapılanma sürecini sürdürmek.

-Yerli veya yabancı sermaye ile stratejik ortaklar edinmek.

-Yazılım ihracı ve yazılım ithalatı ile Uluslararası yazılım sektörüne entegre olmak.

- Çağdaş ekonominin gerektirdiği yönetim anlayışını uygulamak.

a- Kurumsal yönetim

b- Stratejik yönetim

c- Risk yönetimi

d- İtibar yönetim

© Copyright Lila Yazılım 2005 - 2017

Lila Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Adres: İkitelli Org. San. Mah. Demirciler San. Sitesi. Y.T.Ü. Teknopark Sok. Dış Kapı No:1 Ofis No: 1B17 Başakşehir/İstanbul Posta Kodu: 34490

Tel:0 212 356 32 16 (PBX 5 Hat)
0 850 480 53 61 (PBX 5 Hat)
E-mail: info@lilayazilim.com