DESTEK15 Aralık 2017 Cuma Facebook'ta Beğen Twitter'dan Takip Et

Hakkımızda

     Lila yazılım, 2004 yılından bu yana binlerce müşteriye farklı ürünleriyle hizmet veren güvenilir ve istikrarlı büyüyen bir şirkettir. Özel eğitim ve rehabilitasyon sektörüne sunmuş olduğu yazılım ve sonrası verdiği hizmet, büyük bir beğeni toplamış olup sektörde ilk sıraya oturmuştur.

   
Haber / Duyuru

Poseidon Teknik Sualtı Sistemleri Lila Mobil Yazılımını tercih etti.


Mobil Yazılım

Teknolojinin Geleceği Mobil Uygulamalardır.Bilgisayar Dünyası, 3G ile birlikte GSM Sektörü ve Yazılım teknolojleri Mobil Uygulamalar için birlikte çalışmaktadır.Günlük hayatın her tarafında görmeye başladığımız ve gittikçe yaygınlaşan mobil dünya, köklü değişimlerin zorunlu kılmaktadır. Kurumların bu gerçeği gözardı etmeden mobil dünyada yerini alması doğru bir strateji olacaktır.

İş dünyasında olduğu kadar özel yaşantımızda da bilgi ve kontrolü çok kolaylaştıran mobil uygulamalar standartlarımızı da yükseltmektedir.Anında hava durumunu öğrenebilir veya yol durumunu sorgulayabiliriz cep telefonlarımızla.Personelimizin hangi noktada olduğunu görebilir veya güzergahını belirleyebiliriz.El terminaller ile her yerden sipariş alabilir veya fatura kesebiliriz(Sıcak Satış,Soğuk Satış).Bankacılık işlemlerini cep telefonlarımızdan yapmak artık normalleşti.Neredeyse tüm cafe veya lokantalarda  da elinde pda ile sipariş alan garson görmekteyiz. 

Mobil uygulamalarının kolay erişilebilirliği, güvenilirliği hızla yaygınlaşmasını sağlamaktadır.Kurumumuzu ve çalışma şeklimizi bugünden mobil programlara entegre ederek  geleceğe taşımalıyız.Mobil cihazlar için geliştirilen ileri düzey uygulamalar ile optimum çözümlere ulaşabiliriz.

 

Niçin Mobil Yazılımlar

İletişim teknolojileri (telefon,internet vs.) coğrafi sınırları anlamsız hale getirmiştir.   Her türlü bilgi her noktada ulaşılabilir durumdadır.Bilgini ulaşılabirliği Standartları sürekli arttırmakta ve rekabeti sertleşmektedir.Küresel pazarda var olmak isteyen firmalar sürekli inovasyonlarla maliyetleri azaltmalı, ürün ve hizmetlerini daha hızlı sunmalı, müşteri neredeyse oraya taşımalıdır.

Sınırsız hareket kabiliyeti gerektiren iş dünyasının bu yeni kuralları Mobil Çözümlerin önemini her geçen gün arttırmaktadır.

Mobil yazılımların sağladığı faydalardan bazıları;

Çalışan verimliliğin arttırılması

Günlük ziyaret sayısının arttırılması

Satış marjı ve karın arttırılması

İş tekrarlarının kaldırılması ve hataların azaltılması

Anında ve güvenli veri aktarımı

Gelişmiş müşteri hizmeti

Daha hızlı ödeme işlemleri

Daha fazla müşteri memnuniyeti

Kolay Kullanım, Basitleştirilmiş kullanıcı dostu ekranlar


Neden Lila Web Tabanlı Muhasebe Programını almalıyım?

 

 

  Nedenlerinden bazıları;

 

—İşyerinizde herhangi bir bilgisayara kurmanız yeterlidir. Clientlara herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez. Hemen bağlanıp çalışabilirsiniz.

 

—Zaman ve mekan kavramını unutturur. İstediğiniz herhangi bir yerden herhangi bir zamanda programınızı kullanabilirsiniz.

 

—Yeni nesil teknolojiler kullanılarak tasarlandığından güncel teknolojilere kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

 

—Üç katmanlı Güvenlik yapısıyla(database güvenliği, sunucu güvenliği, ara yüz güvenliği) tasarlanan lila ticari yazılımı diğer Windows yazılımlarından daha güvenlidir.

 

—Yedekleme ve datalarınız ile ilgili problem yaşamazsınız. Datalar Programın kurulduğu bilgisayarda depolandığından, Bu bilgisayarda yedekleme yap butonuna tıkladığınızda programın yüklü olduğu bilgisayara yedek dosyasını kaydeder

 

—Program Düzenli aralıklarla güncellenir. Güncellemeler web sayfasında ilan edilir. Bunun için ekstra ücret alınmaz.

 

—Lila E-ticaret ile entegre kullanabilirsiniz. Müşterileriniz ekstresini, stok durumunu anında görür ve Müşterilerinizin internetten verdiği siparişler de muhasebe programınızda görebilirsiniz.

  Bize Ulaşın | Kullanım Koşulları   © Copyright 2005 - 2012
 Facebook'ta Beğen Twitter'dan Takip Et